Nedělní závody v Chobotě

Martin Lukáš | 18. 11. 2015

Chobot 5.7.2015

V neděli 5. července jsme vyrazili soutěžit na další pohárovku na Blatensku a sice do Chobota. Připojila se k nám i děvčata. Opět nás přivítalo až horké letní počasí a ani mašinám se z toho horka nechtělo moc soutěžit. První soutěžili muži na 3B široké. Na savici se tentokrát postavil Dove. Útok jsme zaběhli v čase 22,11s a skončili jsme na celkovém 3. místě. Nutno říci, že naši proudaři byli tentokrát více vytížení než obvykle, protože si je zapůjčila mužstva Bukové a Bezdědovic. Tyto dva týmy byly také jediné, které nás předběhli. Tak aspoň někdo z našeho týmu může říci, že vyhrál závody v Chobotě. Ženám to vůbec nevyšlo a útok zakončily v čase 31,97. Jelikož týmy žen byly jenom čtyři, vezly naše holky domů brambory.

Nutno dodat, že tyto závody byly na celé léto bohužel poslední, kterých jsme se zúčastnili. Strojník Pepek si zlomil při fotbalovém turnaji nohu a bylo na celé léto vyděláno. Ale i tohle k tomuto sportu patří. Hlavně, že v tuto chvíli má Pepek nohu již v pořádku. Letošní sezona tedy nevyšla podle našich plánů, takže budeme doufat, že ta příští dopadne lépe a nepřekazí nám ji žádné zranění.